Rubrica Radio Cluj „Ce mai citim? Recomandarea bibliotecarului”
![](https://blogbjc.bjc.ro/wp-content/uploads/2023/09/oameni-mari-1.jpeg)
Vă invităm să ascultați la Biblioteca Radio: https://www.bibliotecaradio.ro/ o nouă recomandare de lectură realizată în colaborare cu Radio Cluj pentru rubrica „Ce mai citim? – Recomandarea bibliotecarului”. Astăzi, vă prezentăm cartea Mariei Orban, debutul ei în proză, o lectură inedită, foarte aproape de acele realități pe care le trăim noi toți.