Rubrica Radio Cluj „Ce mai citim? Recomandarea bibliotecarului”
![](https://blogbjc.bjc.ro/wp-content/uploads/2024/01/58956005-1.jpg)
Vă invităm să ascultați la Biblioteca Radio: https://www.bibliotecaradio.ro/ o nouă recomandare de lectură realizată în colaborare cu Radio Cluj pentru rubrica „Ce mai citim? – Recomandarea bibliotecarului”. Astăzi, vă prezentăm cartea autobiografică a autoarei Laura Ionescu, intitulată „Nu te găsesc pe nicăieri”, o carte despre despre iubirea statornică care rămâne dincolo de moarte, o depănare nostalgică a relației mamă-fiică îmbibată în iubire, durere și regret.